TP321 Trioplex eco

Suspausta, impregnuota išsiplečianti sandarinimo juosta, naudojama langų ir durų sandarinimui.

Techninių duomenų lapas:ParsisiųstiSaugos duomenų lapas:Parsisiųsti
SKU: TP321
Juosta užtikrina hidroizoliaciją iš išorės į vidų. Tuo pačiu, dėl pakopinės technologijos, vidinėje juostos dalyje yra daugiau putų, todėl ji stipriau suspaudžiama: tai neleidžia patalpoje esantiems garams skverbtis į juostą. Produktas buvo sukurtas greitam ir patikimam langų bei lauko durų montavimui. Montuojant su Trioplex TP321 eco langus ar duris nereikia naudoti nei montažinių putų, nei hidroizoliacinių ar difuzinių juostų. Net jei sandarinamoji konstrukcija nuolat juda, juosta užtikrina išorinės siūlės ventiliaciją. Nuo UV spindulių turi būti uždengta išoriniu apdailos sluoksniu. Tinka lauko ir vidaus darbams.

Naudojant Trioplex nereikia montažinių putų, hidroizoliacinių ir difuzinių juostų. Atspari liūčiai ir vėjui iki 600 Pa. Platus sandarinamas tarpas: 7-20 mm. Viena pusė atvira garų difuzijai ir nepralaidi vandeniui. Tvirtinama nepriklausomai nuo oro sąlygų ir aplinkos temperatūros. Nesensta, nepraranda elastingumo. Optimalus kokybės-kainos santykis. Atitinka BG2 pagal DIN 18542.

Priedai

Alternatyvūs produktai

  • TP652 Trioplex+

    48.90 60.96 
    Suspausta, impregnuota išsiplečianti daugiafunkcė sandarinimo juosta su papildomu pastorinimu, kad sumontavus langus butų išlaikomas principas „viduje sandariau nei išorėje“.
  • TP650 Trioplex

    Suspausta, impregnuota išsiplečianti sandarinimo juosta, naudojama virš žemės esančių deformacinių siūlių izoliacijai, ypač tinka langų ir durų montavimui.

Krepšelis

0

Krepšelyje nėra produktų.

Spauskite Enter pradėti paieškai arba Esc lango išjungimui