UAB „Poliservis“ įkurta 1992 m. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba MDP palangėmis bei langų siūlių sandarinimo medžiagomis.

Mūsų įmonė atstovauja pasaulyje gerai žinomas kompanijas, tokias kaip austrų kompanija “Egger” (MDP palangės), bei Vokietijos korporacija “illbruck” (langų siūlių sandarinimo medžiagos). Nuo 2000 m. esame vieninteliai oficialūs kompanijos “illbruck” atstovai Lietuvoje.

Augant ir įvairėjant klientų poreikiams, nuolat plečiamas tiekiamos produkcijos asortimentas.

Play Video
Poliservis example image man

Nuolat bendradarbiaujame su stambiausiais ir patikimiausiais šalies plastikinių, medinių bei aliuminio langų ir durų gamintojais. Taip pat mūsų partneriai yra langų montavimo įmonės bei statybinės organizacijos.

Mūsų tikslas – ne tik patiekti klientams atskiras medžiagas, bet ir suteikti kvalifikuotą informaciją apie teisingą langų montavimą. Tiekdami klientams ypač kokybiškus produktus, siekiame geriausio kainos ir kokybės derinio. Klientams siūlome tikrąsias vertybes, kurių išskirtinė savybė – ilgas patikimo tarnavimo laikas!

Džiaugiamės esamais klientais ir nuolat ieškome naujų.

Jeigu dar nesate mūsų klientas, tai tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu. Kviečiame visas statybines bendroves, langų gamintojus bei montuotojus, privačius statytojus abipusiai naudingam bendradarbiavimui!

Krepšelis

0

Krepšelyje nėra produktų.

Spauskite Enter pradėti paieškai arba Esc lango išjungimui