W-Ankeris

Gaminio pavadinimas Kaina už vnt.
SKU: W-Ankeris
• Skirtas visoms langų profilių sistemoms (aliuminis, medis, PVC); • Langų montavimui negręžiant lango per profilį; • Puikiai tinka langams, kurių negalima išstiklinti; • Nebūtinos atraminės kaladėlės; • Atitinka reikalavimus RC2 atsparumo klasei. Atsparumas statinei, dinaminei ir mechaninei apkrovai, galioja tada kai langas uždarytas i užfiksuotas; • Maksimali apkrova išbandyta ir sertifikuota ift-Rosenheim langų technikos institute - Vokietijoje.
Medžiagos storis U-Profilio maksimalus apkrovimas / Išsikišimas U-Profilio maksimalus apkrovimas paveikslėlyje parodytas kaip - (1), o išsikišimas – (A).
30 mm 50 mm 70 mm 100 mm 130 mm 160 mm
1,5 mm 69 kg 48 kg 44 kg - - -
2,5 mm 145 kg 110 kg 46 kg 27 kg 14 kg 8 kg
3,0 mm 208 kg 160 kg 114 kg 44 kg 27 kg 14 kg
W - ankeriai yra naudojami, kai tvirtinamas langas negali būti išstiklintas. Kai rėmo profilis su grioveliais, reikia rinktis 14 mm įvorę, kad būtų galima pasiekti laikančiuosius varžtus. Profiliams be griovelių, pakanka 10 mm įvorės. Specialūs ankeriai yra naudojami, kai langai negali būti išstiklinti, taip pat plačių konstrukcijų atveju, kur yra numatomas didelis šiluminis profilio plėtimąsis. Dėl savo specialios formos ankeris perima svorio ir vėjo apkrovas, tuo pat metu užtikrina išilginį lango profilio plėtimąsi. Atitinka reikalavimus RC2 atsparumo klasei. Atsparumas statinei, dinaminei ir mechaninei apkrovai galioja tada, kai langas uždarytas ir užfiksuotas.

Krepšelis

0

Krepšelyje nėra produktų.

Spauskite Enter pradėti paieškai arba Esc lango išjungimui