Apie musKontaktai
MEDŽIAGOS LANGAMS
PoliservisMedžiagos langamsJuostos langų sandarinimui
Medžiagos langams
Juostos langų sandarinimui
Ypatingai atsparios ir elastingos gumos juosta išoriniam sandarinimui. Naudojama didelės drėgmės sąlygomis, sandarinimui ties sujungimais su terasa, aliuminio fasadams, kai keliami dideli ilgaamžiškumo bei atsparumo slėgiui reikalavimai.
Ypatingai gerai prie visų paviršių limpanti sandarinimo juosta. Galima klijuoti -5 C šaltyje.
Ypatingai gerai prie visų paviršių limpanti sandarinimo juosta. Galima klijuoti -5 C šaltyje. Atspari UV.
Butilo-aliuminio juosta pagaminta iš plastoelastinės butilo kaučiuko masės, patikimai prisiklijuojančios prie įvairių paviršių, tokių kaip stiklas, betonas, mūras, PVC ir t.t.
Visu plotu limpanti vidinė butilo juosta Fenster Butylband skirta greitam ir užtikrintam sienos-rėmo siūlės sandarinimui nuo garų difuzijos iš vidaus. Ypatingai gerai sandarinanti juosta- iki 75 kartų sandariau nei su kitomis juostomis!
Laiko patikrintas produktas.
Universali difuzinė-garo izoliacinė sandarinimo juosta su kintančiu Sd koeficientu. Skirta siūlės sandarinimui iš abiejų pusių: iš lauko ir (arba) vidaus. Užtikrina siūlės ventiliaciją abejomis kryptimis bet kokiomis sąlygomis. Ji sudaro lietaus ir vėjo izoliaciją, bet palieka galimybę garams skverbtis iš siūlės abiem kryptim, tai efektyviausias būdas apsaugoti putas nuo kondensato kaupimosi.
Analogų neturinti garų pralaidumo koeficientą Sd keičianti difuzinė juosta, langų ir durų montavimui. Plati, ilgai, tvirta, atspari UV spinduliams. Puikiai tinka apatiniam lango sandarinimui.
Optimali kokybė siekiant sutaupyti didelės apimties projektuose.
Parduodamos rulonais po 50 metrų.
Naujienos
Susiraskite produktą
Pasirinkite sritį
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite produktą
Užsiprenumeruokite
Retkarčiais elektroniniu paštu Jums bus atsiunčiami pranešimai apie naujus produktus, akcijas ir įmonės naujienos.
Jūsų el. paštas
Šį tinklapį sukūrė Arvydas Pagrindinis|Apie mus|Kontaktai 2009 © UAB "Poliservis"