Apie musKontaktai
INFO
PoliservisInfoPapildomi skyriaiI3 sistema - daugiau
Info
I3 sistema - daugiau
 Pirmoji pilnai ift - patikrinta langų sandarinimo sistema 

Illbruck "i3" langų sandarinimo sistema buvo patikrinta Rosenheime nepriklausomo langų technikos instituto (ift). Pirmą kartą buvo patikrinti jau įmontuoti atskiri komponentai esant ypatingoms sąlygoms ir teigiamai įvertinti kaip bendra sistema. Tai suteikia Jums, kaip vartotojui, "i3" sistemos patikimumo garantiją.Trijų pakopų sandarinimo sistema

Illbruck - pirmasis gamintojas, kurio produkcija turi ift - langų jungiamųjų siūlių sandarinimo sistemos patikrinimo sertifikatą, kuris, beje, atitinka naujausius energijos taupymo reikalavimus.
Išorinis sandarinimas
Illbruck "i3" sistemos funkcionavimo principas: "iš vidaus sandariau nei iš išorės"
suteikia ilgalaikę apsaugą nuo įvairių oro sąlygų (UV spinduliai, liūtis, vėjas, temperatūrų svyravimai ir t.t.), ir tuo pat metu išlieka pralaidus garams iš vidinės pusės.
Vidurinis sandarinimas
sulaiko šilumą ir nepraleidžia triukšmo. Tarpas tarp lango rėmo ir sienos pilnai užpildomas sandarinimo putomis.
Vidinis sandarinimas
atskiria kambario orą nuo lauko ir tokiu būdu užkerta kelią garų, esančių patalpoje, difuzijai į vidurinį sluoksnį t.y. apsaugo nuo kondensato kaupimosi putose.


Lengvai kombinuojama sistema

Illbruck "i3" langų sandarinimo sistemos pagalba gaunami puikūs rezultatai esant skirtingoms sąlygoms ir panaudojimui. Šeši sistemos komponentai išorinėje, vidurinėje bei vidinėje sandarinimo plotmėje lengvai priderinami konkrečiam angos tipui. Nepriklausomai nuo lango rėmo medžiagos Jūs galite apsispręsti, kokius illbruck "i3" produktus norite panaudoti. Bet kokiu atveju gausite rezultatą, kuris patenkins visus modernios sandarinimo technikos reikalavimus.


Naujienos
Susiraskite produktą
Pasirinkite sritį
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite produktą
Užsiprenumeruokite
Retkarčiais elektroniniu paštu Jums bus atsiunčiami pranešimai apie naujus produktus, akcijas ir įmonės naujienos.
Jūsų el. paštas
Šį tinklapį sukūrė Arvydas Pagrindinis|Apie mus|Kontaktai 2009 © UAB "Poliservis"