Apie musKontaktai
Poliservis
VISOS MEDŽIAGOS
Medžiagos langams
Medžiagos baldams
Statybinės medžiagos
Apie mus
Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Jūs apsilankėte mūsų įmonės tinklapyje!
UAB „Poliservis“ įkurta 1992 m. Pagrindinė veikla - didmeninė prekyba MDP palangėmis bei langų siūlių sandarinimo medžiagomis. Mūsų įmonė atstovauja pasaulyje gerai žinomas kompanijas, tokias kaip austrų kompanija “Egger” (MDP palangės), bei Vokietijos korporacija “illbruck” (langų siūlių sandarinimo medžiagos). Nuo 2000 m. esame vieninteliai oficialūs kompanijos “illbruck” atstovai Lietuvoje.
Augant ir įvairėjant klientų poreikiams, nuolat plečiamas tiekiamos produkcijos asortimentas.
Išsamią informaciją apie mūsų produktus galite rasti šioje svetainėje Produktai srityje.
Nuolat bendradarbiaujame su stambiausiais ir patikimiausiais šalies plastikinių, medinių bei aliuminio langų ir durų gamintojais. Taip pat mūsų partneriai yra langų montavimo įmonės bei statybinės organizacijos.
Mūsų tikslas – ne tik patiekti klientams atskiras medžiagas, bet ir suteikti kvalifikuotą informaciją apie teisingą langų montavimą. Tiekdami klientams ypač kokybiškus produktus, siekiame geriausio kainos ir kokybės derinio. Klientams siūlome tikrąsias vertybes, kurių išskirtinė savybė - ilgas patikimo tarnavimo laikas!
Džiaugiamės esamais klientais ir nuolat ieškome naujų. Jeigu dar nesate mūsų klientas, tai tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu. Kviečiame visas statybines bendroves, langų gamintojus bei montuotojus, privačius statytojus abipusiai naudingam bendradarbiavimui!
UAB “Poliservis” vadovas
Naujienos
Susiraskite produktą
Pasirinkite sritį
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite produktą
Užsiprenumeruokite
Retkarčiais elektroniniu paštu Jums bus atsiunčiami pranešimai apie naujus produktus, akcijas ir įmonės naujienos.
Jūsų el. paštas
Šį tinklapį sukūrė Arvydas Pagrindinis|Apie mus|Kontaktai 2009 © UAB "Poliservis"